MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Informacje dla Nowicjuszy i podstawy rekonstrukcjiRekonstrukcja peptydówDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Rekonstrukcja peptydów <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z Gość data 12 czerwca, 2026, 9:17 am</div><p>Czy piana w roztworze zaraz po dodaniu BAC jest ok ? Próżnia dosyć mocno zasysnęła mi wodę i strumień uderzył w preparat powodując pianę czy to już oznaka że woda zbyt szybko została zaciągnięta i łańcuchy peptydowe ulegly rozpadzie i do kosza?</p></blockquote><br> Anuluj