MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Informacje dla Nowicjuszy i podstawy rekonstrukcjiRekonstrukcja peptydówDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Rekonstrukcja peptydów <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z Gość data 12 czerwca, 2026, 8:54 am</div><p>Pytanie, być może głupie ale robię to 1 raz: kiedy przebijemy gumowy korek igłą ze strzykawką z wodą bakteriostatyczną to zostaje pozniej we fiolce z peptydem dziurka - i w takiej formie ją przetrzymujemy w lodowce czy nakladamy z powrotem na to ten kapselek plastikowy?</p></blockquote><br> Anuluj