MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Informacje dla Nowicjuszy i podstawy rekonstrukcjiRekonstrukcja peptydówDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Rekonstrukcja peptydów <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-default" href="#">pjtr</a> data 4 czerwca, 2026, 8:00 pm</div><p>Obliczenia w zwykłym kalkulatorze online - tutaj pierwszy lepszy. </p> <p>https://particlepeptides.com/en/content/48-peptide-calculator</p> <p> </p> <p>Co do rekonstrukcji. Ja do tej pory używałem BAC z allegro ale nie ma pewności co do pH. Ogólnie BAC to bardziej amerykański wynalazek, w Europie bardziej popularna jest woda sterylna do iniekcji i podobno do 30 dni bez problemu zabezpiecza przed rozwojem bakterii. BAC w ostatnich testach jakie znalazłem zachowuje swoje właściwości aż do 90 dni nawet w temperaturze pokojowej więc osobiste ryzyko będzie zależało od fiolki jaką masz i w ile ją zużyjesz.</p></blockquote><br> Anuluj