MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Informacje dla Nowicjuszy i podstawy rekonstrukcjiRekonstrukcja peptydówDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Rekonstrukcja peptydów <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-default" href="#">bigd0me</a> data 29 maja, 2026, 2:34 pm</div><p>Ile ml BAC / NaCl potrzeba do roztworu ? <br />zastanawiam się nad stężeniem preparatu TRZ. <br />Skąd bierzecie BAC? <br />Czytałem że NaCl lepiej przyswaja peptydy i zastanawiam się czy nie robić szczurowi na bieżąco?</p> <p>czy jednak większe stężenie na kurację miesięczną w roztworze z BAC?</p> <p>Zwłaszcza że NaCl jest powszechnie dostępny w aptekach…</p></blockquote><br> Anuluj