MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Informacje dla Nowicjuszy i podstawy rekonstrukcjiRekonstrukcja peptydówDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Rekonstrukcja peptydów <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-default" href="#">habz</a> data 25 maja, 2026, 11:11 am</div><p>Warto dodać, że rekonstytucję robi się większymi igłami (np. 21G) i strzykawkami (np. 3ml) niż aplikację peptydu (np. igła 31G i strzykawka U-100 0,5ml lub 1ml)</p></blockquote><br> Anuluj