MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Informacje dla Nowicjuszy i podstawy rekonstrukcjiRekonstrukcja peptydówDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Rekonstrukcja peptydów <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-default" href="#">Mario</a> data 22 maja, 2026, 12:53 pm</div><p>Im mniejsze tym lepsze, ale grubszymi też możesz. Takie wystarczą:</p> <p>https://allegro.pl/oferta/igla-iniekcyjna-0-5x25mm-25g-a-100-szt-kd-fine-kd-medical-berofine-17592130494</p> <p>Są jednak wyjątki i np. testosteron wymaga grubszych igieł, bo rozpuszczony jest w oleju, ale z tym nie mam doświadczenia.</p> <p>A jeśli pytasz o peny to 4mm, 5mm, zauważyłem, że czasem osoby grubsze potrzebują dłuższych.</p> <p>Wiele osób używa też insulinówek.</p></blockquote><br> Anuluj