MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Informacje dla Nowicjuszy i podstawy rekonstrukcjiRekonstrukcja peptydówDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Rekonstrukcja peptydów <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-default" href="#">tpknh</a> data 22 maja, 2026, 12:31 pm</div><p>Mógłbyś napisać jaka igła się wstrzykuje?</p></blockquote><br> Anuluj