MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Informacje dla Nowicjuszy i podstawy rekonstrukcjiRekonstrukcja peptydówDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Rekonstrukcja peptydów <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="#">V</a> data 3 kwietnia, 2026, 10:36 am</div><p>A tutaj ktoś nagrał jak rekonstruuje HGH, dobry filmik ale jak dla mnie za długi. Niestety nie mam lepszego przykładu:</p> <p>https://youtu.be/m5Irp2j6KlI?is=rr5-E1tENsz0AvQz</p> <p>Jak ktoś znajdzie lepszy przykład to będę wdzięczny za podzielenie się tutaj linkiem.</p></blockquote><br> Anuluj