MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Plac publicznyProblemy z cerąDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Problemy z cerą <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="#">V</a> data 18 czerwca, 2026, 7:12 am</div><p>Cześć,</p> <p>Mam podobny problem od zawsze z gronkowcem złocistym (trądzik różowawy), jedyne to co na niego podziałało to antybiotyk Tetracyklina przez pół roku - niestety po odstawieniu leku problem wrócił a nie będę brał wiecznie antybiotyku.</p> <p>Tutaj na forum opisałem moją próbęz KLOW. Stosuję drugi miesiąc i raczej na trądzik nie działa. Natomiast jeśli chodzi o skórę i włosy to zbliżam się coraz bardziej do stwierdzenia - rewelacja:</p> <ul> <li>Skóra - zrobiła się gładka i aksamitną w dotyku.</li> <li>Od kiedy zacząłem ćwiczyć regularnie na wewnętrznych stronach dłoni pojawiały mi się odciski - łuszczące się zgrubienia skóry od hantli i drążka. Nadal tak samo ćwiczę ale odcisków nie widać.</li> <li>Włosy dużo mniej mi się przetłuszczają. Wcześniej musiałem myć je codziennie. Teraz myję co 3/4 dni i tragedii nie ma tzn. mógłbym myć jeszcze rzadziej ale nie chcę.</li> <li>Są bardziej puszyste i sprężyste.</li> </ul> <p>KLOW to mieszanka 4 peptydów 50 mg GHK-CU, 10 mg BPC-157, 10 mg TB-500 i 10 mg KPV. Dawka to 1,6 - 2 mg GHK-cu i odpowiednio mniej pozostałych peptydów. Istnieje spora szansa, że samo GHK-CU też by wystarczyło, bo pozostałe składniki działaną antyzapalnie i wspomagają regenerację. Zdecydowałem się na mieszankę bo dodatków chciałam uzyska działanie antyzapalnie i miałem nadzieję, że jednak pomoże na gronkowca.</p></blockquote><br> Anuluj