MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Plac publicznyMoje pierwszy zamówienie i LN Pep …Dodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Moje pierwszy zamówienie i LN Peptide <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-default" href="#">Bartek Vital Peptide</a> data 17 czerwca, 2026, 8:31 am</div><p>Po jakim czasie dostałeś link do śledzenia?</p> <p>W piątek Pepe znowu będzie z zbierał zamówienia na Retatrutyd od LN w bardzo atrakcyjnej cenie. Niestety trudno u niego zamówić, bo na krótko otwiera zbieranie zamówień - ma za dużo chętnych.</p> <p>Mogę Ci wysłać do niego link, chociaż prawdopodobnie kilka dni a nawet tygodni minie zanim Cię wpuści.</p></blockquote><br> Anuluj