MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Plac publicznyMoje pierwszy zamówienie i LN Pep …Dodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Moje pierwszy zamówienie i LN Peptide <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-default" href="#">Bartek Vital Peptide</a> data 14 czerwca, 2026, 8:58 am</div><p>LN Peptide to jeden z najstarszych sprzedawców który zaopatruje prawdopodobnie znaczny procent sprzedawców reklamujących się na GLP-1 Forum. Skuszony ceną, oraz testami grupowymi produktów LN które teraz robi Pepe zdecydowałem się na zakup.</p> <p>Do kontaktu wybrałem Najpopularniejszą Cassie. Odpowiadała konkretnie i zdawkowo, nie była tak pomocna jak Ella z WBS. Injuż na samym początku pojawił się problem, bo , powodu rzezi n rynku kryptowalut teraz akceptują tylko stable coiny USDT i USDC a wcześniej płacilem prosro i szybko Bitcoinem. Wybrałem USDT i zonk. Nie ma go na Krakenie, szukam informacji i okazuje się, że USDT nie spełnia wymogów prawa UE i oficjalnie działające giełdy go nie sprzedają Europejczykom.</p> <p>To zmiana planów i kupuję USDC. Wysłałem 10 dolarów w ramach testów do mojego portfela Exodus. Czekam kilkanaście minut. Jest działa, widzę. Przelewam całość... Działa... czas zapłacić Cassie, wpisuję podany numer do portfela USDC na Solanie i... nie mogę zapłacić. Prowizją za przelewy USDC jest Solana której nie mam. Wracam do Krakena, kupuję Solanę za 10 dolarów, wysyłam do portfela Exodus, z portfela Exodus przelewam USDC Casiie - tym razem skutecznie. Wysyłam jej screen z potwierdzeniem przelewu. Po godzinie Czassie pisze, że otrzymała przelew, potwierdza adres wysyłki i infomuje, że odbędzie się za 3/4 dni.</p> <p>Więc czekam...</p></blockquote><br> Anuluj