MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Plac publicznyReta vs TirzeDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Reta vs Tirze <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-admin" href="#">V</a> data 12 czerwca, 2026, 8:10 am</div><p>Używam tylko retatrutydu i moją odpoowiedź jest po prostu kompilacja statystycznej opinii z Peppys i glp-1 forum.</p> <ul> <li> <blockquote>Jak porównalibyście wpływ na apetyt i tzw. food noise </blockquote> </li> <li>Tirzepatyd zdecydowanie bardziej tłumi apetyt, na teście go czujesz ale masz nad nim kontrolę i szybciej na obu się nazywasz. Ale wszystko zależy od dawki, na obu możesz na tyle zwiększyć dawkę, że nic nie zjesz </li> <li> <blockquote>Czy któryś z nich mocniej utrudniał zjedzenie odpowiedniej ilości białka i kalorii?</blockquote> </li> <li>Tak jak wyżej - to kwestia dawki.</li> <li> <blockquote>Jak wyglądała energia na treningach siłowych i cardio?</blockquote> </li> <li>U mnie super i i moich znajomych. Jest jednak całkiem spora grupa ludzi, która twierdzi, że po tirzepatydzie(rzadziej retatrutydzie) doświadcza zmęczenia. Być może jest to skutek wyższych dawek, bo moja grupa raczej trzyma się tych niższych</li> <li> <blockquote>Czy retatrutyd faktycznie daje bardziej „metaboliczny” efekt niż tirzepatyd, czy w praktyce różnice są mniejsze niż sugerują badania?</blockquote> </li> <li>Podobno, badania nie odpowiadją na pytanie dlaczego jest skuteczniejszy od tirzepatydu, najprawdopodobniej jest to związane z.mechanizmem glukagonu, ale to wszystko na razie hipotezy. Wiemy tylko,że działa lepiej.</li> <li> <blockquote>Gdybyście mieli wybrać jeden środek wyłącznie pod poprawę kompozycji sylwetki, a nie leczenie otyłości – co byście wybrali i dlaczego?</blockquote> </li> <li>Chyba nie ma tu złotego środka. Semaglutydu, Tirzepatyd i Retatrutyd działają, a który jest lepszy zależy od konkretnej osoby. Zacząłem od rety i teraz ciut żałuję bo nie ma problemu żeby z semaglutydu przejść na Tirzepatyd a potem Retatrutydu, a odwrotnie już jest. Z drugiej strony teta na mnie świetnie działa i wychodzi mi fajna rekompozycja :-)</li> <li> </li> <li>W temacie polecam abyś jeszcze zainteresował się CJC+1295, Ipamorelinem, oraz mieszanką KLOW (takich ciekawych propozycji jest dużo więcej, ale polecam tę z których sam korzystam).</li> </ul></blockquote><br> Anuluj