MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Plac publicznyReta vs TirzeDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Reta vs Tirze <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-default" href="#">Norbus</a> data 12 czerwca, 2026, 7:02 am</div><p class="isSelectedEnd">Cześć,</p> <p class="isSelectedEnd">większość dyskusji o tirzepatydzie i retatrutydzie dotyczy leczenia otyłości, ale interesuje mnie trochę inny temat – wykorzystanie tych substancji przez osoby, które nie mają dużej nadwagi, a chcą poprawić kompozycję sylwetki, zejść do niskiego poziomu BF, utrzymać mięśnie i ogólnie zrobić lepszą formę.</p> <p class="isSelectedEnd">Kilka pytań:</p> <ol start="1" data-spread="false"> <li>Jak porównalibyście wpływ na apetyt i tzw. food noise?</li> <li>Czy któryś z nich mocniej utrudniał zjedzenie odpowiedniej ilości białka i kalorii?</li> <li>Jak wyglądała energia na treningach siłowych i cardio?</li> <li>Czy zauważyliście różnice w regeneracji?</li> <li>Czy retatrutyd faktycznie daje bardziej „metaboliczny” efekt niż tirzepatyd, czy w praktyce różnice są mniejsze niż sugerują badania?</li> <li>Gdybyście mieli wybrać jeden środek wyłącznie pod poprawę kompozycji sylwetki, a nie leczenie otyłości – co byście wybrali i dlaczego?</li> </ol> <p class="isSelectedEnd">Chętnie poczytam zarówno opinie osób na tych środkach nawet jeśli nie stosowały dwóch, a po prostu mają przemyślenia. </p> <p>Pozdrawiam</p></blockquote><br> Anuluj