MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Plac publicznyCena za jaką sprzedają producenci …Dodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Cena za jaką sprzedają producenci pośrednikom peptydy <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-default" href="#">habz</a> data 8 czerwca, 2026, 1:46 pm</div><p>Wpadlo mi to w oko na Peppys niedawno. Przebitka jak w przypadku resellerow pojedynczych fiolek, mysle, ze koszty moga byc prawdziwe, skala robi roznice, sprzedaz idzie w dziesiatki tysiecy fiolek. Ceny przy GB potrafia byc ok. 50% wyjsciowej, a i na tym musza przeciez swoje zarobic :) </p></blockquote><br> Anuluj