MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkTematy ogólne: Informacje dla Nowicjuszy i podstawy rekonstrukcjiRetaDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Reta <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-default" href="#">konuasxy</a> data 4 czerwca, 2026, 6:52 am</div><p>Oficjalne dane:</p> <ol> <li>Mounjaro tylko w lodówce przez 4 tygodnie.</li> <li>Ozempici w temperaturze pokojowej 6 tygodni.</li> </ol> <p>Testy społeczności na semaglutydzie, tirzepatydzie i retatrutydzie pokazały, że degradacja i wszystkich 3 w ciągu 3 miesięcy jest minimalna rzędu 2% - 4% i dlatego odtworzony produkt powinien spokojnie wytrzymać 3 miesiące.</p> <p> </p> <p>To co jest potencjalnym problemem przy dłuższym przechowywaniu preparatu to ryzyko namnożenie się bakterii o ile fiolkamw tym czasie nie była używana to problemu praktycznie nie ma, natomiast każde jej nakłócie i użycie zwiększa ryzyko. W praktyce nie bałbym się używać fiolki z tirzepatydem przez 3 miesiące jeśli korzystałbym z niej raz na tydzień, ale już codzienne, lub nawet co kilka dni używanie np. CJC-1295, lub Glow budziłoby moje obawy.</p> <p>Jeśli chodzi o sól fizjologiczną to bywalcy siłowni przez lata uważali, że tak odtworzony preparat nadaje się do użytku przez miesiąc.</p> <p> </p> <p>Dane te przytoczyłem na podstawie.badań społeczności Peppys </p></blockquote><br> Anuluj