MenuNawigacja po forumForumNajnowsze postyLogowanieZarejestruj sięŚcieżka forum - jesteś tutaj:In the pinkŹródła: Gdzie Kupić?Recenzja BARNDodaj odpowiedźDodaj odpowiedź: Recenzja BARN <blockquote><div class="quotetitle">Cytat z <a class="profile-link highlight-default" href="#">habz</a> data 27 maja, 2026, 2:43 pm</div><p>Właśnie dotarło do mnie zamówienie z BARN. To raczej reseller niż bezpośredni producent, ale ceny są dobre; jedynie tirzepatyd jest drożej. Natomiast wysyłka już od 300 USD gratis, więc wychodzi mocno konkurencyjnie. Kontakt responsywny, Po wysyłce dostałem zdjęcia produktu, etykietę i tracking.</p> <p>Ekspresowa przesyłka, 6 dni z Chin. Więcej napiszę po rekonstytucji i testach produktu.</p> <p> </p></blockquote><br> Anuluj